Zpět na úvod

VŠEM ŽENÁM

IMG_3837
Autor: Tereza Horňáková
Štítky:

Ve čtvrtek 8.3. proběhl v nově zrekonstruovaných prostorách Prague Congress Centre festival VŠEM ŽENÁM, který již počtvrté uvítal ženy z celé České a Slovenské republiky, aby společně oslavily Mezinárodní den žen. Letošní ročník festivalu se nesl v duchu „ZAŽIJ SVOU ZMĚNU“.

Unikátní festival rozvoje a inspirace VŠEM ŽENÁM spojuje ženy z českých a slovenských společností, aby se navzájem inspirovaly a naučily se něco nového. Propojuje byznys, EQ a kreativitu. Festival je místem pro networking mezi proaktivními vzdělanými ženami zastupující firmy z celé ČR. Je to prostor nejen pro rozvoj vlastního kariérního a osobního života, ale také prostor k přispění k rozvoje soukromého a pracovního života ostatních žen. Možnost poděkovat ženám ve vašem okolí a obchodním partnerům za pracovní výsledky a projevit navenek úctu a respekt k osobnímu životu žen.

S mottem „ZAŽIJ SVOU ZMĚNU“ se pojila novinka letošního ročníku – volba OSTARY. Každý měl možnost na stránkách festivalu nominovat ženu se silným příběhem, s dopadem na společnost, firmu, rodinu či okolí, s příběhem, který inspiruje a dodává odvahu všem ženám. Ambasadorky festivalu předvybraly tři příběhy, ze kterých účastnice vybraly jeden z nich. Ostarou pro rok 2018 se stala Petra Glosr Cvrkalova, o jejím příběhu se dočtete zde.

Festival VŠEM ŽENÁM i letos uvítal velké osobnosti z různých odvětví a směrů: Tatianu Vilhelmovou, Zbignewa Jana Czendlika, Petra Koukala a další. Na festivalu se sešlo spoustu úžasných, úspěšných a krásných dam, které měly chuť a sílu podělit se o svou životní zkušenost. Dámy, jež „žily svou změnu“, a díky tomu inspirovaly mnoho dalších žen ve svém okolí. Ukázaly, že změn se není třeba bát, a naopak je často dobré jít jim naproti.

Článek je součástí projektu Pro Fair Play.
Projekt podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.

Další články

shutterstock_747301111

Smíšek a rovné příležitosti

Rovné příležitosti? To je Občanské sdružení Smíšek a jeho Integrační školičky Smíšek. Z názvu „rovné příležitosti“ ...