Zpět na úvod

Udržet si přehled ve světě IT nebylo nikdy jednodušší!

it
Autor: Tereza Horňáková
Štítky:

Rozjíždíte podnikání, vracíte se po rodičovské dovolené nebo chcete prostě neztratit přehled o rychlém vývoji ve světě informačních technologií? Chcete efektivně pracovat se sociálními sítěmi? Poznejte Tvoje.IT!

Udržet si dokonalý přehled o všem, co se děje v IT světě je pro vytíženého smrtelníka skoro nemožné. Přesto na nás klade současný svět takové nároky, jako na profíky. Vyzkoušejte něco nového – spolupracujte s profíky, kteří se o vás postarají rádi a za férových podmínek.

Možná to ještě nevíte, ale i vy už máte svého osobního ajťáka. Vyzkoušejte služby mladých profesionálů na Tvoje.IT.

Asi se to stalo i vám. Ve chvíli, kdy nejvíc pospícháte, se vám doma zblázní počítač nebo chytrý mobil. Nestyďte se požádat o pomoc tam, kde je pomáhat baví. Tvoje.IT nabízí široké spektrum služeb – od správy hardwarových částí počítače až po softwarové záležitosti.

Sestaví vám stroj, opraví tiskárnu a rozvrhnou síť. Nakonfigurují vám operační systémy a vytvoří i projekt na míru. Začínáte podnikat a potřebujete webové stránky nebo návrh databáze? Není problém!

IT odborníka si přes Tvoje.IT pronajmete totiž pouze na služby, které potřebujete. Po skončení pronájmu zaplatíte předem dohodnutou částku. Je to poctivá služba pro rozumné lidi.

S Tvoje.IT se vyvarujete zbytečného podepisování složitých smluv a předpisů. Jděte na to jednoduše! Služby jsou přehledné a jsou navržené tak, abyste neztráceli drahocenný čas. Čas jsou peníze a vy je umíte vydělat jinde. Naučte se nakupovat služby tam, kde jsou zapálení profíci.

Ušetřený čas investujte do svých nápadů, rodiny nebo vzdělávání ve svém oboru. Tam jste profíkem vy!

Článek je součástí projektu Pro Fair Play.
Projekt podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.

 

Další články

text we the women in a piece of paper

Feminismus a systém

Existuje prostor pro antisystémový feminismus? Mýtus korporátního, systémového feminismu se v mainstreamu držel ...

Los Angeles Premiere Of Amazon Prime Video's 'Daisy Jones & The Six' Season 1

Ženy ve filmu

Mají co říct, ale nedostávají prostor: jsou herečky, ženy, jejich příběhy a jejich pohled na svět v současném filmu ...