Zpět na úvod

Učíme ženy mít tah na branku

A5 letak
Autor: Tereza Horňáková
Štítky:

Již 13. a 14. dubna proběhne v Clarion Congress Hotel Prague 9. ročník legendární akce Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ, největší vzdělávací akce v České republice. Akci pořádá nezisková organizace Business & Professional Women. Čekají vás dva dny nabité energií, propojení, sdílení, inspirace a podpora.

Čeká vás také množství příběhů. Nikde jinde se na jednom místě nesetká tolik výjimečných a inspirativních osobností. Na osmém ročníku páteční „pracovně zážitková“ konference hostila spíkry ze 7 zemí světa a simultánně se tlumočila. Na sobotním mentoring day se ženy potkávaly u kulatých stolů s 60 úspěšnými profesionálkami z různých oborů, firem a podnikatelského prostředí po dobu jedné hodiny a hovořily na zvolená témata.

Na ročníku devátém vás toho čeká ještě mnohem více. Více mentorek, nové tváře, ale i stálice, více zahraničních hostů, a hlavně získání nových zkušeností, navázání nových kontaktů a přátelství a ta atmosféra, která se nedá popsat. Zkuste se podívat na video a posuďte sami.

„Naším cílem je změnit postavení žen ve společnosti tím, že je učíme mít tah na branku a vytváříme jim prostor pro svobodnou volbu,“ říká Lenka Šťastná, prezidentka neziskové organizace Business & Professional Women.

Chcete vědět, proč se akce Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ koná? Chcete více informací? Stačí se podívat na www.mentorky.cz.

Článek je součástí projektu Pro Fair Play.
Projekt podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.

kulate_stoly

Další články

Students,In,Class

Moje tělo je moje

Od podcastu k výstavě a workshopům. O čem je projekt Ridiny Ahmedové? V roce 2021 spustila zpěvačka Ridina Ahmedová ...

Stop,Violence,Against,Women,sexual,Abuse,,Human,Trafficking,domestic,Violence,Rape,International

Pět let

Podařilo se konečně českému seriálu zobrazit znásilnění bez stereotypů a misogynie? Seriál o skutečném významu ...