Zpět na úvod

Studujte marketing módy. V Bratislavě startuje ojedinělý program

modelska-haveney
Autor: Redakce

Od září 2016 můžete studovat obor, který na univerzitách a vysokých školách ve střední Evropě dosud chyběl: marketing módy.

Obor, který otevřela prestižní vysoká škola módy MOD’SPE PARIS, můžete studovat v Bratislavě. MOD’SPE PARIS CENTRAL EUROPE nabízí několik programů s velkým potenciálem.

Pod vedením odborníků a profesionálů z předních světových módních domů se vám kromě všeobecného přehledu z teorie a historie módy naskytne možnost nahlédnout pod pokličku módního byznysu z ekonomického hlediska, budete se zabývat prodejem a distribucí, naučíte se sledovat a rozeznávat aktuální trendy a strategie v oblasti módy i marketingu.

MOD’SPE PARIS CENTRAL EUROPE

MOD’SPE PARIS CENTRAL EUROPE nabízí tříletý program manažer pro módní marketing a design nebo marketing v módě. Velkou výhodou je zapojení do praxe hned od prvního ročníku studia. Ta se vykonává v některém z módních domů jako The Kooples, Paul & Joe, La Halle, Jennyfer, Hermès, Christian Dior, Courrèges či Pimkie.

„Kdo se přidá k MOD´SPE Paris Central Europe, stává se nejen součástí Paris FashionBusiness School, ale celé sítě složené z několika stovek podniků a bývalých absolventů, kteří jsou připraveni spolupracovat a pomáhat v průběhů celé nadcházející kariéry,“ zdůrazňuje Daniel Wertel, ředitel MOD´SPE Paris a předseda Francouzské federace dámské konfekce. Uplatnění absolventů po získání diplomu se na MOD’SPE pohybuje mezi 85 až 90%.

Pokud chcete nastartovat svou kariéru v módě, můžete se přihlásit ke studiu do 20. března 2017. Přijímací pohovory se konají v angličtině 23. – 24. března 2017 v Bratislavě.

Další články

The,Concept,Of,The,Limitation,On,The,Promotion,Of,Women

Očima žen

Jak konkrétně dopadá malé zastoupení žen v politických rozhodovacích pozicích na jejich každodenní život? Napadá ...

Chiang,Mai,,thailand,-,March,3,,2018,:,Close,Up

Byl by to hřích

Homosexualita v 80. letech a počátek epidemie AIDS a zrcadlení společnosti současnou optikou Není asi sporu o tom, ...