Zpět na úvod

Přijďte odhalit Tajemství úspěšné ženy na workshop Businesswomen

shutterstock_203936089
Autor: Redakce
Štítky:

Ženy se dozvědí, jak efektivně komunikovat, aby jim svět byznysu ležel u nohou, a muži poodhalí, jak správně rozumět ženám, aby jejich vzájemná spolupráce byla co nejúspěšnější. Workshop je ideální pro páry, které chtějí zažít work-life balance v praxi.

Čtyři inspirativní ženy se podělí o své praktické zkušenosti. „Pozvání vystoupit na akci Businesswomen přijaly čtyři úžasné dámy, od kterých se toho určitě mnoho nového naučíme,“ těší se Lenka Hlavatá, výkonná ředitelka poradenské firmy HPCG, která workshop organizuje na platformě Klubu Partner Český Goodwill.

Workshop otevře Michaela Hrdličková, ředitelka americké farmaceutické firmy, která se letos stala jednou z TOP 25 žen českého byznysu. Michaela představí silné stránky, které ženám-manažerkám pomáhají k úspěchu v moderním leadershipu. Poté vystoupí známá herečka a lektorka umění argumentace a rétoriky Milena Steinmasslová, která pomůže odhalit skrytá tajemství řeči těla a umění prosadit se díky non-verbální komunikaci.

V odpoledním bloku se nejprve Věra Komárová, ředitelka kosmetické firmy Dermacol, která loni získala ocenění Tradice Českého Goodwillu 2016, bude věnovat tématu Krása ženy a významu upravené vizáže pro reprezentaci ženy v byznysu i ve společnosti. Na ní pak naváže prezidentka České marketingové společnosti Jirka Vysekalová. Ve svém závěrečném příspěvku Image ženy ukáže, jaká je pozice ženy v reklamě v proměnách desetiletí a jaké nejnovější trendy lze očekávat v budoucnu.

Celodenní workshop Businesswomen: Tajemství úspěšné ženy se koná v pátek 9. června v Resortu Svatá Kateřina. Své místo si můžete registrovat on-line  do 31. 5. 2017 nebo do naplnění kapacity (počet míst je omezen).

 

Článek je součástí projektu Pro Fair Play.
Projekt podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.

Další články

text we the women in a piece of paper

Feminismus a systém

Existuje prostor pro antisystémový feminismus? Mýtus korporátního, systémového feminismu se v mainstreamu držel ...

Los Angeles Premiere Of Amazon Prime Video's 'Daisy Jones & The Six' Season 1

Ženy ve filmu

Mají co říct, ale nedostávají prostor: jsou herečky, ženy, jejich příběhy a jejich pohled na svět v současném filmu ...