Zpět na úvod

Nejste v tom sama! Je tu Lean In!

BLF-Leaflet_JuniorLeanIn (kopie)
Autor: admin
Štítky:

Každý má v sobě určitý potenciál, který je důležité uplatňovat v každodenním životě. Jedině tak můžeme být šťastní a cítit se naplněni. Problémem je, že málokterá žena je  o svých silných stránkách přesvědčena, natož aby je využívala v profesním či osobním životě ke svému prospěchu. Program Lean In podporuje ženy skrze proces sdílení zkušeností k vzájemnému trvalému růstu.

Již druhým rokem mají díky Business Leaders Foru manažerky v České republice možnost účastnit se Lean In klubu. Jedná se o projekt, který umožňuje ženám rozvíjet jejich potenciál a posilovat roli ženy ve světě byznysu. Ženy z různých úrovní managementu se společně podporují a diskutují důležité součásti osobního a pracovního života a přirozeně tak dochází k synergickému efektu a navazovaní partnerství skrze otevřenost a vzájemnou podporu.

V současné době prošlo projektem přes 60 manažerek. Lean In navštívily mimo jiné tyto osobnosti: Petr Sýkora, Muriel Anton, Renata Mrázová, Magdalena Souček, Petra Buzková.

Rozvoj žen na startu kariéry

Jelikož vnímáme jako důležitý rozvoj mladé generace a věříme v efektivitu mezigenerační podpory, vytvořili jsme na počátku letošního roku Lean In Club speciálně určený pro mladé ženy na startu kariéry a zároveň ženy na závěru univerzitních studií. Ty se účastní pravidelných Lean In setkáních v rámci svého kruhu, nad to však mají možnost stínovat zkušené seniorní manažerky z ostatních Lean In klubů při jejich každodenní práci ve firmě.

Pro koho je Lean In určen?

Pro ženy, které mezi sebou chtějí vybudovat partnerství, vzájemně si pomáhat k úspěchu v kariéře a osobním životě, rozvíjet koncept hodnotového managementu a utvářet skrze svou práci kvalitní společnost.

„Komunita, která se vytváří jako reakce na fantastickou knihu Lean In a spojené aktivity, je skvělá věc. Věřím na networking, otevřenost, sdílení zkušeností, které mohou prostřednictvím inspirace a odstraňování našich vnitřních bariér a předsudků způsobit evoluční revoluci v genderové otázce. “ Renata Mrázová, CEO ING Insurance ČR, SK a patronka projektu Lean In.

Opřeme se do toho společně!

Vytvářejme společně funkční síť žen s hlubokým smyslem ve vzájemné podpoře. Chcete-li být součástí této sítě či s námi jakkoliv v této oblasti spolupracovat, kontaktujte nás prosím zde.

Více informací naleznete zde: http://www.csr-online.cz/podpora/lean-in-club/

 

Další články

text we the women in a piece of paper

Feminismus a systém

Existuje prostor pro antisystémový feminismus? Mýtus korporátního, systémového feminismu se v mainstreamu držel ...

Los Angeles Premiere Of Amazon Prime Video's 'Daisy Jones & The Six' Season 1

Ženy ve filmu

Mají co říct, ale nedostávají prostor: jsou herečky, ženy, jejich příběhy a jejich pohled na svět v současném filmu ...