Zpět na úvod

Nakup značkové oblečení a udělej radost dvakrát!

Harpers_Bazaar_13_11 / _DVO4922.jpg
Autor: Tereza Horňáková
Štítky:

Již 12. ročník charitativního bazaru Be Charity je za dveřmi.  Vypukne již 22. 11. 2018 od 16:00 a to opět na adrese restaurace Žofín Garden na Praze 1.

Charitativní akci pořádá nadační fond Be Charity a zájemci si budou moci zakoupit luxusní oblečení a doplňky za zlomek původní ceny. Udělají tak radost sobě, ale hlavně těm, co pomoc potřebují. Veškerý výtěžek je každoročně věnován na hendikepované lidi, převážně děti.

Na akci můžete potkat i známé osobnosti, mezi prodávajícími se ukážou např. novinářka Magdalena Dietlová, módní návrhářka Beata Rajská nebo herečka Ivana Jirešová a další. Na akci budou v prodeji oblečení a doplňky značek Versace, Dolce & Gabbana, Gucci, Louis Vuitton, Fendi, Sophia Webster, Roberto Cavalli, MaxMara a mnoho dalších.

Těšit ale můžete i na krásné kousky českých návrhářů, třeba od Kláry Nademlýnské, Tatiany Kováříkové, Kateřiny Geislerové, Chatty, Miroslava Bárty nebo Beaty Rajské. Každoročně se do sbírky věcí zapojují například modelka Pavlína Němcová, značky Obsession, Lindex, Coccinelle či Klenoty Aurum. Rovněž restaurace poskytla prostor pro konání bazaru zdarma.

Charitativní bazar přiláká každoročně několik set lidí a celkem se vybralo již před 9 milionů korun. I letos se očekává hojná účast, a že bude co kupovat, na to se můžete těšit. „Každý rok jsme při sčítání výsledné částky stále nervóznější. I když si uvědomujeme, že není možné získávat každý rok víc a víc peněz, vždy v to tajně doufáme,“ říká zakladatelka Nadačního fondu Be Charity Barbara Nesvadbová.

Charitativní bazar se i letos koná nejen v Praze. 25. listopadu od 13 hodin se koná VIP bazar & beauty lounge v Galerii Vaňkovka v Brně a 12. prosince od 13 hodin v Loutkovém sále kulturního domu Trisia v Třinci.

www.becharity.cz

Článek je součástí projektu Pro Fair Play.
Projekt podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.

Další články

shutterstock_1679438368

Ženy v době koronavirové

Ovlivňuje pandemie koronaviru chování žen k sobě navzájem? Příběhy o ženách během krize začaly objevovat už ...