Zpět na úvod

Mladí lvi pomohli vytvořit kampaň propagující Senzační seniory

lvi
Autor: Redakce
Štítky:

Jarní kampaň Projektu SenSen – Senzační senioři má nový kabát. Tématem kampaně je vyhlášení Ceny Senior roku 2016 a v rámci soutěže Young Lions ji připravila autorská dvojice Mario Carvajal a Julia Garcia.

Kampaň bude vidět v outdooru, zejména na CLV, v tištěných médiích, v rozhlasu i na internetu. Radiový spot namluvila patronka Simona Stašová a Anna Čtvrtníčková.

„Chtěli jsme zdůraznit, že pro seniory život nekončí. Kampaň jim má připomenout, že i ve vyšším věku mohou být aktivní a začínat nová dobrodružství. Seniorům proto klademe otázku, kterou často slýchávají děti: ‚Čím chceš být, až vyrosteš?‘ Odpověď je snadná, SENZAČNÍ! “ komentuje kampaň Julia Garcia.

Soutěž Young Lions každoročně organizuje společnost Lionhearted. „Máme ohromnou radost, že návrh bude realizován. Naplňuje se tak poslání soutěže – pomáhat vybrané charitativní organizaci či myšlence a zároveň podporovat rozvoj kreativního talentu mladých profesionálů v marketingové komunikaci“, říká ředitel soutěže říká René Jež .

Nadace Charty 77 se soutěže zúčastnila již potřetí. Mladí tvůrci museli pro nadaci v limitovaném čase vytvořit kompletní kampaň – vizuály, slogany, případně i návrh efektivní komunikace.

Ceny Senior roku a Nejlepší klub vyhlašuje Nadace Charty 77 a její projekt SenSen (Senzační senioři).

Nominace do 4. ročníku se mohou podávat do 31. července 2016.

Do soutěže se mohou přihlásit jednotlivci i seniorské kluby, ocenění je uděleno právě v těchto dvou kategoriích. Cílem je ocenit aktivní seniory, kteří dosáhli významných a viditelných úspěchů ať už ve sportovní, kulturní, či jiné společenské oblasti.

„Rok od roku vzrůstá počet nominovaných jednotlivců i seniorských klubů a nás těší, že soutěž plní svůj hlavní cíl. Upozorňovat veřejnost na cílovou skupinu, která v naší společnosti narůstá a kterou není možné odsouvat na vedlejší kolej,“ říká Božena Jirků, ředitelka Nadace Charty 77. „Dnešní senioři jsou lidé aktivní, mnohdy jsou hybateli neuvěřitelných akcí po celé zemi a já jsem ráda, že nadace a projekt SenSen má na tom, že se o tom mluví, že se o tom čím dál více ví, velkou zásluhu.“

Patronkou projektu a Ceny senior roku je po celou dobu Simona Stašová.

 

Kontakt:

Julie Růžičková

Julie.ruzickova@bariery.cz

Nadace Charty77/Konto Bariéry
Melantrichova 5, 110 00 Praha 1
T+420 224 214 452, M+420 702 001 962
www.kontobariery.cz<http://www.kontobariery.cz>

Článek je součástí projektu Pro Fair Play.
Projekt podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.

Další články

text we the women in a piece of paper

Feminismus a systém

Existuje prostor pro antisystémový feminismus? Mýtus korporátního, systémového feminismu se v mainstreamu držel ...

Los Angeles Premiere Of Amazon Prime Video's 'Daisy Jones & The Six' Season 1

Ženy ve filmu

Mají co říct, ale nedostávají prostor: jsou herečky, ženy, jejich příběhy a jejich pohled na svět v současném filmu ...