Zpět na úvod

Hvězdy showbusinessu budou opět řádit na kurtu

IMG_2953
Autor: Redakce
Štítky:

Charitativní VIP tenisový turnaj Memoriál Strýčka Jedličky vstupuje do druhé dvacetiletky. V té první se na kurtu oháněly s raketou v ruce hvězdy jako Martin Dejdar, Karel Štědrý, Karel Fiala alias Limonádový Joe, Aleš Valenta, Jiří Krampol, Karel Vágner, Jan Kraus, Karel Šíp, Pavel Zedníček, Jan Rosák a desítky dalších.

Pro letošní rok turnaj využije moderního zázemí tenisového areálu Vista Resort a po boku hvězd showbusinessu se opět představí i významné osobnosti veřejného a podnikatelského světa. Na své si přijdou i děti, pro které je připraven turnaj pod patronací Českého tenisového svazu a také 5 denní sportovní kemp.

Pořádající společnost I.S.C. SPORTS každoročně dbá na připomínku významných osobností turnaje. Především Antonína „Strejčka“ Jedličku, na jehož počest turnaj v roce 1999 vznikl, a Karla Štědrého, spoluzakladatele a dlouholetého účastníka turnaje, který již bohužel tento svět také opustil. I díky jeho myšlence byla navázána spolupráce s Nadací Jedličkova ústavu, která prostřednictvím turnaje obdržela již více než 300 000,- Kč. Další charitativní šek je pak předáván Klinice dětské a dospělé ortopotedie FN v Motole, která tak již obdržela téměř 100 000,- Kč.

Patronem letošního ročníku je náš nejúspěšnější paralympionik Jiří Ježek, který v minulých dnech zdolal jednu z horských etap cyklistického Tour de France.

Vaše favority můžete přijít podpořit v sobotu 17.8. od 9-17h do areálu Vista Resort na Praze 5. Více na www.isc-sports.cz

IMG_3746

 

IMG_3714

 

IMG_3164

 

IMG_3043

 

IMG_2953

Další články

cernoska

Ariel 007

Proč vadí černá mořská panna a agentka 007? „Proč má být Ariel černá? Nejsem rasista, ale proč by sakra měla být ...