Zpět na úvod

Dětská studia pomáhají dětem růst!

dětská studia 2
Autor: Redakce
Štítky:

Hledáte smysluplnou odpolední aktivitu pro svoje děti? Chcete dětem zajistit trávení odpoledního času pod odborným dohledem, zatímco jste v práci? Nemáte čas na složité převážení dětí z kroužku na koužek? Rádi byste svým dětem poskytli možnost jazykového a uměleckého vzdělání na mezinárodní úrovni? Dětská studia jsou tu pro vás!  

Společnost Dětská Studia s.r.o. pořádá intenzivní hudební a jazykové kurzy pro děti a mládež. V nabídce najdete kurzy anglického jazyka s přípravou na dětské jazykové zkoušky Cambridge, individuální hodiny zpěvu všech žánrů s přípravou na mezinárodní hudební zkoušky ABRSM a muzikálové studio, které se věnuje komplexní pěvecké, taneční a herecké průpravě.

Žáci jsou připravováni také ke zkouškám na umělecké školy a k divadelním konkurzům. V létě na vaše potomky čeká několik turnusů příměstských táborů s hudební a anglickou tématikou pro děti školní i předškolní.

Dětská studia s. r. o. jsou partnerskou institucí  British Council Prague a členy Asociace cambridgeských škol v Praze. Muzikálové studio spolupracuje s herci a zpěváky pražského divadla Hybernia, Kalich a Broadway.

Mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge jsou celosvětově uznávány jako objektivní měřítko dosažené úrovně anglického jazyka pro osoby, jejichž mateřštinou je jiný jazyk.

Prestižní certifikáty University of Cambridge otevírají cestu pro studium a práci v zahraničí či v rámci mezinárodních společností. Znalost anglického jazyka na vysoké úrovni je pro dnešní mladou generaci nezbytná a studijní systém Cambridge YLE studia umožňuje získat vysokou jazykovou kompetenci již ve školním věku dítěte.

ABRSM je neziskové sdružení založené čtyřmi britskými královskými školami hudby: Royal Academy of Music (London), Royal College of Music (London), Royal Northern College of Music (Manchester) a Royal Scottish Academy of Music & Drama (Glasgow).

Pořádá hudební zkoušky ve více než devadesáti zemích světa a umožňuje tak získat uznávanou profesionální hudební kvalifikaci až do úrovně vyššího odborného či vysokoškolského vzdělání. DHS Čmelda nabízí studijní systém zaměřený na úspěšné absolvování ABRSM zkoušek.

Muzikálové studio vzniklo původně jako společný projekt  hudebního a jazykového studia. V současné době jsou součástí muzikálového studia nejen děti, docházející na individuální pěvecké lekce, ale také děti, které se zaměřují více na tanec či herectví.

Muzikálové studio má za sebou nastudování dvou muzikálů (první v anglickém originále, druhý pak v originálním českém překladu) a v současné době se připravuje premiéra představení Hagbanino prokletí.

Veškerá studovaná díla jsou uváděna v autorském překladu společnosti Dětská studia se zabezpečením autorských práv. Děti dochází na zkoušky jednou týdně dle zvolené intenzity na 60 či 120 minut.

Součástí kurzu je též podzimní a jarní soustředění. S Dětskými studii spolupracují divadelní profesionálové (kostýmy, scéna, režie, práce s mikrofonem a mikroportem) a výsledné představení pak děti prezentují nejen rodičům, ale též v rámci divadelních festivalů nebo jako představení pro vrstevníky ze základních škol.

Muzikálové studio nabízí komplexní divadelní přípravu jak pro děti s profesionální ambicí, tak pro ty, kteří hledají intenzivní uměleckou zájmovou aktivitu.

Hlavním zájmem a úkolem společnosti je poskytnout dětem nadstandardní vzdělání v oblasti umělecké a jazykové a zároveň usnadnit rodičům (ať už pracujícím, na mateřské dovolené či sólo rodičům) péči o jejich děti v odpoledních hodinách, kdy neprobíhá povinná školní docházka.

Nespornou výhodou této instituce je pořádání veškerých kurzů přímo v prostorách základních škol. Rodičům a dětem tedy odpadá časově náročné dojíždění.

Článek je součástí projektu Pro Fair Play. Projekt podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.

 

Další články

text we the women in a piece of paper

Feminismus a systém

Existuje prostor pro antisystémový feminismus? Mýtus korporátního, systémového feminismu se v mainstreamu držel ...

Los Angeles Premiere Of Amazon Prime Video's 'Daisy Jones & The Six' Season 1

Ženy ve filmu

Mají co říct, ale nedostávají prostor: jsou herečky, ženy, jejich příběhy a jejich pohled na svět v současném filmu ...