Zpět na úvod

VŠEMŽENÁM.CZ: Co má společného Ostara a sebereflexe?

vsemzenam
Autor: Redakce

Podzim je čas OSTAR! Festival inspirace Všem ženám hledá bohyně „OSTARY“, ženy, které měly sílu začít znovu… Budou výbornou sebereflexí pro každého z nás uvědomění si, kdo je pro nás inspirací. OSTARY můžete nominovat. Příběh první nominované OSTARY najdete zde.

Kromě toho festival upozorňuje na nadcházející události:

7. listopadu 2017 se v Praze uskuteční konference Světová laboratoř lídrů, na kterou Vás tímto srdečně zveme. Tématem setkání je Osobní rozvoj a trendy ve vzdělávání. Pozvání přijal Daniel Ofman, nizozemský konzultant, který představí unikátní model seberozvoje: metodu Core Quadrant, Louise Evans, britská lektorka a koučka a další světoví experti na problematiku vzdělávání a rozvoje. Kompletní program konference naleznete ZDE. Registrujte se ZDE.

Business Leaders Forum za zapojilo do projektu The Euroean Pact 4 Youth. BLF v současné době dokončuje svůj národní akční plán zaměřený na podporu mladých a praktického vyučování učňů. za tím účelem se 17. října 2017 uskutečnil stakeholder dialog se zástupci z neziskových organizací, vzdělávacích institucí i nadnárodních firem. Více informací o setkání ZDE.

Další články

shutterstock_362064266

Rovnost ve sportu

Daří se nám vyrovnávat příležitosti ve sportu? V únoru 2018, měsíci Olympijských her, není úplně od věci se podívat ...